Список продуктів, які спалюють жириСписок продуктів, які спалюють жири

Ми так звикли, що при вживанні продуктів жири все більше і більше накопичуються в нашому організмі, що навіть згадка про те, що вони можуть, навпаки, спалюватися, здається нам дивним і нелогічним. Звичайно, якщо буде куплена ковбаса домашня оптом, то тоді не варто очікувати, що з організму підуть жири. Але для деяких продуктів правила працюють принципово іншим чином. Ці продукти не додають нам грами і кілограми, коли ми їх вживаємо, а спалюють зайві жири, причому дуже навіть ефективно. Не всі знають, які ж продукти відносяться до подібних, тому давайте розберемося, на які з них варто звернути найбільш пильну увагу.

Грейпфрут

Почнемо з особливо смачного і улюбленого багатьма продукту, який, до того ж, виявляється настільки цінним для організму, що не може не викликати захоплення. Ряд досліджень показує, що ефективність грейпфрута така висока, що навіть половинка його при кожному прийомі їжі або 150 грам його соку можуть допомогти теоретично за всього лише два тижні знизити вагу на два кілограми, навіть якщо ви їсте не тільки лише дієтичну їжу, але і, наприклад, хороші сосиски.На це є досить проста причина. При вживанні грейпфрута відбувається зниження загального рівня інсуліну, а саме від нього залежить ваше безпосереднє бажання перекусити. Ну а чим менше хочеться їсти, тим, відповідним чином, менше ви накопичуєте в своєму організмі калорій, тим більше витрачається накопичених раніше калорій, ну а це вже якраз і призводить до безпосереднього зниженню ваги.

Втім, є люди, яким з тієї чи іншої причини грейпфрут не до душі. Тоді можна піти іншим шляхом, а саме видавлювати з нього сік і змішувати з соком лимона і апельсина. Це допоможе, крім іншого, зміцнити ваш імунітет і ефективним чином вивести з організму шлаки, що накопичилися.

Зелений чай

Завдяки цій рослині вдається запобігти чимало проблем, які можуть виникнути. Наприклад, чай виключає появу ракових клітин, розвиток захворювань серцево-судинного типу і так далі. Але для нас зараз набагато важливіше, що завдяки зеленому чаю можна спалити чимало калорій. Це відбувається з тієї простої причини, що він дуже позитивно впливає на процеси метаболізму, які відбуваються в організмі. Тому ви можете спалити до 80 калорій, випиваючи п'ять чашок подібного чаю в день, а це дуже добре, особливо якщо до цього ви набрали зайву вагу, наприклад, вирішивши купити тушонку


Гостра їжа

Не всім подобається гостра їжа, це факт, хтось від неї в захваті, а хтось і терпіти її не може. Але якщо ви відносите себе до першої категорії людей, то можете порадіти, бо гострі спеції ефективно допомагають спалювати жири. Ваш організм від такої їжі починає посилено потіти, серцебиття збільшується, а метаболізм прискорюється, тому й відбувається подальша втрата ваги. Звичайно, важливо вибирати, яку ж саме смажену їжу вживати. Зокрема, якщо ви будете їсти щось гостре і смажене, наприклад, чіпси, то зрозуміло, що ви лише наберете зайву вагу замість того щоб скинути її.

Молочні продукти

Зрозуміло, що мова йде лише про нежирні продукти молочного типу. Вони дозволяють забезпечити організм кальцієм, а також дозволяють йому почати виробляти більше гормону, званого кальцитріолом, але ж саме він змушує клітини спалювати більше жиру. Так що нежирні або знежирені молочні продукти включати в раціон харчування однозначно варто. 


Вода

Необхідно споживати і чимало рідини в чистому вигляді, а не то вага скинути буде досить складно, адже коли в організмі не є достатня кількість рідини, то і метаболізм сповільнюється, рівень глюкози в крові знижується, починається слабкість і запаморочення, і вага буде скинути більш ніж проблематично зі зрозумілих причин. 

Кориця

Дуже хороший засіб, адже навіть чверть чайної ложки кориці? яку ви скористаєтесь в їжу разом з їжею, дозволяє засвоювати цукор куди як більш ефективно, а тому знижувати рівень цукру в крові, що зменшує кількість нових жирових відкладень. Більш того, корицю, зважаючи на її солодкуватий, і зовсім можна застосовувати замість цукру.