Поради тим, хто хоче набрати вагуПоради тим, хто хоче набрати вагу

Здавалося б, заповітна мрія дуже і дуже багатьох дівчат полягає в тому, щоб схуднути. Але не завжди це так. Бо часом дівчата, навпаки, вперто вважають, що вони є надмірно худими. Вони активно намагаються хоча б якимись методами набрати вагу. Кожна чинить по-своєму. Хтось налягає на м'ясні вироби, хтось вдається до дієт іншого особливого виду, але часом нічого не допомагає, як не старайся. Наслідки цього, можливо, далеко не завжди якось позначаються на здоров'ї, хоча раз на раз не приходиться, але візуально вони часом засмучують.

Яка спідниця, коли ніжки такі худі? Ось і засмучуються дівчата, а там і до депресії недалеко. Звичайно, можна просто змінити своє психологічне ставлення до проблеми, але ж можна і трохи поправитися, це більш ніж реально. Достатньо лише дотримуватися декількох рекомендацій, які дуже знадобляться.

Правильний режим харчування

Необхідно неодмінно харчуватися три рази на день. Набір класичний - сніданок, обід, потім вечеря. Що вже ви там їсте, це інше питання, хоч овочі, хоч ковбаса Краківська, але факт залишається фактом, ви повинні готувати кожен день і не пропускати черговий прийом їжі, навіть якщо ви катастрофічним чином спізнюєтеся на роботу, або коли ви не хочете їсти. Пропускати нічого не можна. Але цими трьома прийомами їжі справа не обмежується. Необхідно також приділити час трьом перекусам, які повинні знаходитися між основними прийомами їжі. Перший раз перекусити необхідно вранці, другий раз - в обідній час, а третій раз ввечері. Буде ідеально перекушувати щоразу строго в один і той же час, щоб регулярно підтримувати встановлений для себе графік. Дотримуйтеся режиму перекусів з такою ж ретельністю, як і режиму основного харчування.


Правильний вміст калорій

Почати варто з напоїв. Часто дівчата, будучи худими, воліють переважно вживати напої, які не містять калорії, або містять їх у мінімальній кількості. Як характерні приклади можна привести мінеральну воду, содову, чай або каву без цукру чи щось на кшталт цього. Спробуйте пити принципово інші, більш калорійні речі. Наприклад, спробуйте пити вершки, також молоко процентної або півторапроцентной рідини підійде. Стовідсотковий сік є достатньо калорійним, щоб його вживання позитивно пішло вам на користь і ви змогли б поступово трохи набрати вагу.

Аналогічне рішення має стосуватися їжі. Зрозуміло, що треба не тільки лише скуповувати ковбаси варені оптом, але навіть в дрібницях має сенс приділяти пильну увагу калорійності. Наприклад, селера і морква не допоможуть вам набрати вагу. А от картопля, зернові та бобові будуть куди ефективнішими. Калорийнішою буде гранульована крупа, а не пропарений рис. Повертаючись до напоїв, спробуйте замінити звичні яблучний і апельсиновий соки на журавлинний або банановий, вони будуть куди як ціннішими у вашій ситуації. І взагалі, при покупці їжі в магазині привчіть себе перевіряти її калорії.


Вправи

Багато хто думає, що заняття спортом лише змусять схуднути ще більше, але це, на жаль, далеко від правди. Навпаки, спорт допоможе надати форму вашому тілу і зміцнити м'язи, від чого худорба буде не настільки виразною. Хоча б тридцять хвилин в день будуть рекомендованою тривалістю фізичних навантажень для вас.

Рішення проблем

Іноді худорба - це просто наслідок наявних проблем обміну речовин. І вона зустрічається дуже навіть часто. У такому випадку необхідно неодмінним чином звернутися до лікаря. Він порадить, які медичні препарати допоможуть вам відновити вашу ситуацію і прийти в норму. Також при прийомі їжі намагайтеся її ретельно пережовувати, краще допомогти шлунку в його роботі, ніж навантажити його. Далі, постарайтеся відмовитися від їжі, яка начебто є висококалорійною, але в той же час має вкрай низьку поживну цінність. До подібного відноситься цукор, хлібобулочні вироби та всілякий фаст-фуд і аналогічні йому речі. І тоді ви зможете відновити бажану вагу в досить короткі терміни і знову бути задоволеною своєю власною зовнішністю - і сміливо надягати на вулицю різні спідниці.