Правила харчування для тих, кому за 30Правила харчування для тих, кому за 30

До 30 років все частіше з'являються ідеї про те, що все-таки здоров'ю потрібно приділяти достатньо своєї уваги. У багатьох людей найдоступнішим методом буде трохи змінити своє харчування. Особливо сильно ваш звичний раціон не постраждає. Відмовлятися від покупки м'ясних делікатесів оптом не потрібно. Досить буде додати кілька продуктів, збільшити кількість деяких елементів. І моментально проявляться важливі для 30-річного організму результати. Що змінитися? Ви побачите стрибок енергії, зміна самопочуття в кращу сторону. Та й у приємній ситуації очікування немовляти до 40 років про зміну системи вашого харчування практично відразу заговорить лікар, що вас спостерігає.

Лосось, сьомга, сардина

Ці страви допоможуть наситити організм кислотами омега-3. Їх важливо отримати, ще перебуваючи в материнській утробі. У той час, як дитинка ще тільки-тільки почала рости під вашим серцем, ці речовини допомагають її мозку правильно сформуватися. А значить, ви зможете подарувати більше шансів на життєвий успіх.

Два слова про рибу, яку варто уникати мамам. Це кафельник, макрель, акула. І все, бо в них може бути занадто багато ртуті. Буде дуже просто отруїтися цією речовиною. Тому їй не місце у нас на столі.

Омега жирні кислоти так само відповідають за поліпшення серцевої діяльності і за еластичність судин. Вони допомагають зняти втому. Стан шкіри і волосся теж схильні до позитивного впливу цих речовин. 

В 100 грамах філе такої риби як лосось міститься близько 140 ккал. 


Нежирне молоко

Цей напій дозволить допомогти нашій кістковій тканині. Максимуму вона вже досягла до років 25-26. Так що зараз нам потрібно її підтримати. Особливо це актуально для жінок. Їм життєво необхідно вживати 1000 мг кальцію протягом дня. До речі при вагітності цей показник буде вищим. Допоможе кальцій і після пологів, при вигодовуванні грудьми.

Кальцію однаково міститься і в жирному молоці, і в однопроцентному. Тому при мінімальній кількості жиру організм зможе отримати і цей мікроелемент, ще й вітамін D. Це поєднання буде практично ідеальним. 

Тут треба звернути увагу жінок, які турбуються про свою стрункість. Виходячи з досліджень вчених, при вживанні молока дієта спрацьовує значно краще. Навіть якщо іноді її порушити і дозволити собі ковбасу Докторську або шоколадку.

100 грамів в день буде тією початковою нормою від якої необхідно відштовхуватися. А в такій кількості напою кальцію буде 268 мг і 98 ккал.

Каші, в яких підвищений рівень заліза

Ідеальним сніданком буде той, який допоможе дати організму все необхідне залізо. А значить, що ми не дізнаємося, що таке анемія і супутня їй втома. Вагітні взагалі повинні постійно дбати про надходження цієї важливої для малюка речовини.

Коли залізо потрапляє в розряд дефіцитних в нашому організмі, то складно концентруватися на чому небудь, швидко приходить втома, складніше переносиш холод. Всі ці симптоми можна, не помічаючи, подолати, просто вживаючи кашу. Її можна зварити на маложирному молоці. Жменька чорниці в цій страві ще й підніме настрій. А що ще потрібно, коли носиш під серцем малюка.

В середньому в такій страві на 100 грам буде не більше 120 ккал. 


Чай зелений зі зниженим рівнем кофеїну

З віком, здається, що залежність від кави посилюється. Встати вранці зовсім не просто, особливо, якщо вирішуєш це зробити раніше. Якщо все вже спробував, то саме зелений чай, до складу якого не входить кофеїн, допоможе. З ранку цей напій може бути відмінним доповненням до сніданку з тушонкою зі свинини
Він стимулює серце в його постійній роботі, знизить ймовірність появи різних пухлин. Додатковим плюсом буде збільшення швидкості обміну речовин в організмі. Супербонус для контролюючих вагу. Це все відбувається через наявність в чаї великої кількості антиоксидантів.

Листові овочі зеленого кольору

Тут знову згадуємо про антиоксиданти і про рекордсменів за їх кількістю. Листова гірчиця, шпинат або всім відома капуста відомі як справжні супер-овочі. Їх навіть не потрібно готувати або просто використовувати пароварку.

В 100 гр. таких овочів буде зовсім мізерна кількість калорій. Якщо вони сирі - 20 ккал. Стільки ж калорій буде в 50 гр. варених продуктів.