Статті

Спеції і приправи для схуднення
Спеції і приправи для схуднення

У Пенсільванському університеті провели дослідження на добровольцях. Це були люди із зайвою вагою від 30 років і до 65. Доктор Вест прийшла до одного дуже цікавого висновку. Якщо урізноманітнити їжу різними прянощами, то вони зможуть зменшити вплив жиру на організм.

Як знизити рівень холестерину
Як знизити рівень холестерину

Не всі до кінця розуміють, у чому суть холестерину, що він в принципі дає і яким чином бере участь у функціонуванні процесів в організмі. Так що має сенс уточнити, що ж це взагалі таке, щоб не керуватися тільки якимись уривчастими відомостями, які ми чули десь на фоні.

Як знизити апетит
Як знизити апетит

Як би не було гірко і сумно, але при схудненні спосіб життя змінюється радикально. І такі зміни повинні залишитися назавжди. Тільки так можна бути впевненим, що фігура знову не "обросте" жировими складками. І для цього потрібна величезна сила волі. А головне, зрозуміти, що такі зміни необхідні.

Режим харчування по генотипу
Режим харчування по генотипу

Наші батьки не просто подарували нам життя. Від них нам дістаються особливості зовнішності. Вони заклали багато рис характеру. Саме від спадковості часто залежить тип фігури. А значить і способи підтримки потрібної ваги. Будь то необхідність худнути або навпаки набрати вагу.

Як правильно вживати хлібці
Як правильно вживати хлібці

Навіть якщо страва і правда відповідає покладеним на неї очікуванням, то часом все можна зіпсувати, не розуміючи, яким же чином її правильно вживати. І тоді вся та користь, що їй спочатку була властива, поступово перетворюється, навпаки, на шкоду. Так що завжди необхідно розбиратися в тому, чим ви харчуєтеся і усвідомлювати, навіщо ви цим харчуєтеся і яким саме чином повинні це робити.

Найкорисніші сорти риби
Найкорисніші сорти риби

Риба теж буває різна. Було б дуже дивно, щоб все те феєричне різноманіття її видів, що зустрічається в природі, володіло б абсолютно однотипними властивостями. Тому давайте спробуємо копнути відносно цього питання трохи більш докладним чином - спробуємо розібратися, які ж саме сорти риб є найкращими.

Як вибрати корисний йогурт
Як вибрати корисний йогурт

Коли ми говоримо про легке і корисне харчування, то однією з перших речей, про яку ми згадуємо є йогурт, тим більше що численна реклама, яка лунає з усіх боків, переконує нас у тому, що немає нічого в принципі кращого, ніж даний продукт. Але от наскільки це є правдою?

Солодощі без шкоди для фігури
Солодощі без шкоди для фігури

Завжди доводиться витримувати донезмоги образливий баланс - або ти харчуєшся смачною, солодкою їжею, або ти підтримуєш свою фігуру у відмінному стані, не допускаючи попадання в організм зайвого жиру, що відкладається незрозуміло де, що заважає фігурі бути привабливою і пропорційною.

Як вибрати «правильну» ковбасу
Як вибрати «правильну» ковбасу

Ковбасу, і це можна сказати впевнено, люблять усі. Адже це унікальне поєднання користі м'яса для організму і смаку, який притаманний навіть без попереднього готування або обробки. Тому фактично всі в тому чи іншому вигляді вживають цей чудовий продукт при харчуванні.

Чи варто відмовлятись від мучного
Чи варто відмовлятись від мучного

Є безліч різних стереотипів, яким так і оточена сфера харчування. Ми не завжди достовірно можемо знати, що ж нам варто їсти, а від чого буде благоразумніше утриматися, але зате ми чуємо численні чутки з цього приводу і, по якимось одним нам зрозумілим принципам, вирішуємо вірити одним і не вірити іншим. Тому харчування наше деколи може бути дуже далеким від об'єктивного.