Статті

Про корисні властивості грибів
Про корисні властивості грибів

Одними з найбільш цікавих рослин, які тільки можна знайти в природі в принципі є гриби. Адже і правда, вони унікальні. Немає нічого їм аналогічного. Їх властивості зовсім не схожі на інші рослини, які ми вживаємо в їжу.

Корінь селери: корисні властивості
Корінь селери: корисні властивості

Є такі продукти, які дозволяють вичавити максимум з правильного дієтичного харчування. Таких продуктів досить немало, але справжнім їх «королем» є селера. 

Чому худі люди не гладшають
Чому худі люди не гладшають?

Іноді дивишся на якусь людину і дивуєшся, чому ж його обходить стороною набір ваги, чому йому вдається залишатися худим при будь-яких обставинах. Можливо, у цих людей є свої секрети? На ділі, не завжди. Причина може бути як у тому, що робить людина для підтримки подібної форми, так і просто в фізіологічних особливостях організму.

Правильне харчування при гастриті
Правильне харчування при гастриті

Коли у людини є якесь досить яскраво виражене захворювання шлунка та кишечника, це, на жаль, ставить під загрозу всі його бажання харчуватися, як звичайно, їсти те, що він тільки хоче, а замість цього привносить в його життя ряд обмежень, які тільки заважають.

Молочні продукти в дієтичному режимі харчування
Молочні продукти в дієтичному режимі харчування

Що ж вважається одним з найбільш корисних продуктів в будь-якому раціоні? Що ми починаємо вживати з дитинства і це продовжує приносити нам неймовірну користь? І з яким продуктом ми знайомимося набагато раніше інших? Йдеться, зрозуміло, не про продукт, а про цілу їх категорії - продукції з молока.

Продукти, що можуть викликати депресію
Продукти, що можуть викликати депресію

Яка може бути причина депресії? У нашому житті можуть відбуватися різнотипні події, від яких нам буде сумно чи не по собі. Ми можемо засмучуватися з різних причин. Адже життя насичене періодами підйому, розквіту, але, так само трапляються моменти суму і відсутності настрою.

Кислотні і лужні продукти
Кислотні і лужні продукти

У кожного продукту є безліч різних властивостей, ряд з яких є для нас граничним чином зрозумілими, а деякі, навпаки, залишаються загадкою навіть після того, як ми спробували ретельно розібратися в тому, що ж вони означають.

Картопля в раціоні харчування
Картопля в раціоні харчування

На думку багатьох картоплю і зовсім потрібно виключити з раціону, тому люди часом приступають до кардинальних заходів, цілком відмовляючись від нього, не вживаючи його ні в якому вигляді. І це думка є дуже навіть поширеною.

Пророщене зерно: користь і шкода
Пророщене зерно: користь і шкода

Однією з популярних, модних і затребуваних тенденцій останніх років є пророщене зерно. Багато хто чув про подібні зерна, знають, що вони мають якесь безпосереднє відношення до правильного харчування, але от тільки в чому ж полягає вся вигода для організму знають далеко не всі.

Калорійність напоїв
Калорійність напоїв

Здавалося б, що такого вже шкідливого може бути в рідині? Навіть нереалістично звучить для багатьох, що рідина може стати причиною того, що ви набираєте вагу. Тому багато хто, навпаки, вважає, що якщо вони не поїли, але попили, то тоді для їх здоров'я це буде тільки лише добре. Але як же все йде на ділі? Чи так це?