Статті

Про легкозасвоювані вуглеводи
Про легкозасвоювані вуглеводи

Продукти, які ми так або ж інакше вживаємо в їжу, дуже навіть непрості. Вони складаються з безлічі компонентів, кожен з яких якимось певним чином впливає на наш організм. І цей вплив може відрізнятися принциповим чином - тому не можна бездумно їсти що попало.

Потягнуло на солодке
Потягнуло на солодке?

У кожної людини персональні уподобання в їжі. І навіть мова йде не про якісь конкретні продукти, а про те, який тип їжі в принципі найбільше подобається тій або іншій людині. Наприклад, хтось сходить з розуму по м'ясним продуктам, ну а когось тягне вічно на солодке.

Помилки в харчуванні сучасної людини
Помилки в харчуванні сучасної людини

Наше сучасне життя накладає на нас безліч обмежень, обіцяючи ще більше число свобод. Але на ділі часто ми стаємо заручниками свого способу життя, нездатні вибратися з того або ж іншого замкнутого кола.

Печиво без шкоди для фігури
Печиво без шкоди для фігури

Печиво - це ласощі, що завжди приносять задоволення, які б не були обставини. Як в якості, безпосередньо, десерту, так і в якості звичайного перекусу, як з чаєм, так і, власне, без нього - печиво - це те, що завжди стабільно радує.

Про корисні властивості морської капусти
Про корисні властивості морської капусти

Морську капусту можна знайти в різних видах у продажу. Її продають у консервах, її продають в пресервах, її продають у вигляді салатів - і з чим тільки її не поєднують. Легко зустріти її поєднання з корейською морквою, зі спаржею, з кальмарами, з крабовими паличками, з цибулею.

Напої, які варто виключити з раціону
Напої, які варто виключити з раціону

Здавалося б, пити взагалі дуже важливо для нашого організму, що може бути гірше зневоднення? Та ось тільки на ділі виходить так, що не всі напої однаково цінні, іноді вони можуть приносити навіть шкоду.

Обережно, магазинне молоко!
Обережно, магазинне молоко!

Ми живемо в дійсно чудовий час, коли ми без особливих проблем можемо добути будь-які продукти харчування, що припадають нам до душі. Навіть страшно подумати сучасній людині, що колись доводилося жити виключно на тому, що ти особисто приготував чи виготовив.

Чому не  вдається схуднути
Чому не вдається схуднути?

Все! Доводимо вагу до бажаної норми! Сідаємо на дієту, булочки, пиріжечки та ковбасні вироби оптом не купуємо, починаємо жити на тренажерах у спортзалі. Але нічого не відбувається. Зрадницькі ваги просто завмерли на одному місці. Значить, десь є промахи. Потрібно підійти до планів про ідеальну вагу по-іншому.

Думка дієтологів про макарони
Думка дієтологів про макарони

Варіантів, що ж саме приготувати багато. Але найчастіше одним з пріоритетних варіантів є макарони. Чому? Тому що поєднуватися вони можуть з величезною кількістю різнотипних продуктів, в приготуванні вони прості, та й подати їх можна вишукано донезмоги.

Чому діти люблять солодощі
Чому діти люблять солодощі?

Солодощі є червоною ганчіркою. Відповідальні мами дуже жорстко стежать за калоріями, що поступають. Буває, що все солодке стає забороненим. У категорію шкідливих продуктів, які ніколи не дістануться малюкові, потрапляють булочки, цукерки, тістечко, солодкі напої.