Статті

Все про жири і їх вплив на організм
Все про жири і їх вплив на організм

Ваш організм виробляє саме з жирів велику кількість дуже корисних компонентів, які потім застосовуються для транспортування вітамінів. Тому яким чином можна обійтися без жирів? Інше питання, що вони бувають принциповим чином різними, вони бувають хорошими, а бувають поганими.

Правила для тих, хто хоче набрати вагу
Правила для тих, хто хоче набрати вагу

Здавалося б, худорба для когось здається справжнім даром, але інших вона переслідує точно прокляття. І незрозуміло, куди від неї подітися, як позбутися. У той час як одні дівчата посилено сидять на дієтах, інші, навпаки, зі шкіри геть лізуть, щоб хоча б трохи поправитися.

Раціон харчування при ПМС
Раціон харчування при ПМС

Проблема, яка притаманна кожній другій жінці - це ПМС, передменструальний синдром. І проблема ця куди більш глобальна, ніж можyна подумати. Це не та категорія неприємностей, де присутный лише синдром або два, тут за пару тижнів до менструації виникає близько ста п'ятдесяти різних симптомів, які відносяться до різнотипних категорій.

Види упаковок для харчових продуктів
Види упаковок для харчових продуктів

Упаковка продукту зараз - це відмінний маркетинговий хід, здатний або залучити, або відштовхнути покупця. У гонитві за красивими упаковками не потрібно забувати, що основною їх функцією залишається захист продукту від мікробів, бактерій та інших шкідливих факторів.

Список продуктів, які спалюють жири
Список продуктів, які спалюють жири

Ці продукти не додають нам грами і кілограми, коли ми їх вживаємо, а спалюють зайві жири, причому дуже навіть ефективно. Не всі знають, які ж продукти відносяться до подібних, тому давайте розберемося, на які з них варто звернути найбільш пильну увагу.

Види порушень обміну речовин
Види порушень обміну речовин

Є різні види порушень обміну речовин, але все-таки основними з них можна сміливо вважати три: анорексію, булімію, а також так звані спалахи переїдання. Ці проблеми є найбільш широко поширеними і, що найгірше, до них схильні як чоловіки, так і жінки.

Розгрузка після свята
Розгрузка після свята

Здавалося б, свята повинні бути радістю і щастям, ми повинні відчувати задоволення по всіх фронтах. Але як часто так виявляється на ділі? Не дуже-то й часто. Адже будь-які святкування є справжнім випробуванням, та ще й нелегким, для нашого організму.

Антистресовий раціон харчування
Антистресовий раціон харчування

Наше життя може бути кожного дня насичене стресом, ритм життя зараз такий, нікуди від цього, на жаль, нам не дітися. Але ми можемо якимось чином з цим боротися за допомогою збалансованої дієти. Адже продукти, які ми так або ж інакше вживаємо в їжу, прямо впливають на наше здоров'я.

Ковбаса для тих, хто худне
Ковбаса для тих, хто худне

Якщо і можна виділити продукт, який є просто-таки обов'язковим для споживання, то це, зрозуміло, м'ясо. Звичайно, багато хто має вегетаріанські переконання, ми не збираємося нікого переконувати, але якщо ви не відносите себе до подібного роду людей, то прожити без м'яса напевно не можете.

М’ясо провокує швидке старіння
М’ясо провокує швидке старіння?

У людини є безліч різних цінностей, якщо говорити про турботу про себе, то, однозначно, кожному хочеться в тій чи іншій мірі підтримувати своє тіло у відмінному стані, не допускати того, щоб все йшло не так, як треба, щоб виникали якісь абсолютно небажані проблеми.