Статті

Чому вага не знижується
Чому вага не знижується?

Один з найнебезпечніших недугів сучасності - ожиріння. Багато хто бореться із зайвою вагою за допомогою дієт, спортивних вправ. У більшості випадків шлях до красивого і здорового тіла зупиняється на великій проблемі - вага перестає знижуватись.

Шкода і користь рідкого диму
Шкода і користь рідкого диму

Можливо, риба або м'ясний виріб піддавалося копченню в особливих пристроях «дідівським» методом або використовувалися подібні, але більш потужні сучасні установки. Однак найчастіше перед нами продукт, оброблений набагато швидшим способом - за допомогою занурення в «Рідкий дим».

Список найкорисніших продуктів
Список найкорисніших продуктів

Багато продуктів харчування є такими цінними для нашого здоров'я, що просто дивно, як же без них в принципі можна обходитися. Це джерело поживних речовин, мінералів і іншого.

Легкі святкові салати
Легкі святкові салати

Напередодні свят багато господинь замислюються про те, яке меню підібрати до урочистого застілля. Звичайно ж, всім хочеться, щоб туди увійшли нові цікаві страви. У даній статті ви знайдете рецепти легких святкових салатів, які порадують вас своїми смаковими якостями і оригінальністю і прикрасять собою будь-яке застілля.

Чи варто повністю відмовлятись від солі
Чи варто повністю відмовлятись від солі

Чи настільки багато шкоди сіль приносить і чи вона дійсно настільки шкідлива, або, можливо, ми досить упереджені в її відношенні? Спробуємо розібратися в цьому питанні, але для цього спочатку розберемося, що ж таке звичайна кухонна сіль в принципі.

Вплив енергетичних напоїв на організм
Вплив енергетичних напоїв на організм

Наше стрімке століття все частіше ставить нас перед проблемою - як швидко відновити енергію? І тут на думку спадає неначе б просте рішення - енергетичні напої.

Вітаміни і мінерали в продуктах харчування
Вітаміни і мінерали в продуктах харчування

Разом з їжею ми вживаємо дуже численні речовини, що мають різну цінність, різне значення і так далі. Саме від поживних речовин залежить, наскільки їжа буде цінною і в якому відношенні саме вона буде такою.

Як вибрати і купити корисний хліб
Як вибрати і купити корисний хліб

Деякі фахівці впевнені у шкідливості дріжджів. Їх звинувачують в виникненні онкології у деяких людей. Тому сьогодні варто уважно поставитися до покупки хліба, правильно його вибирати і відмовитися від неправильних булок і батонів.

Продукти, які перешкоджають старінню
Продукти, які перешкоджають старінню

Вік - це річ яка, звичайно, постійно набирає обертів, але хоча старіння зупинити і не можна, істотно уповільнити його більш ніж реалістично. І для цього не потрібно вдаватися до яких-небудь дорогих препаратів і косметичних засобів, часом достатньо вживати правильні продукти харчування.

Ознаки авітамінозу
Ознаки авітамінозу

Коли приходить весна, то багато хто починає дуже навіть сильно страждати від симптомів, які до цього не були хоч скільки-небудь істотною проблемою. Це сонливість, дратівливість, загальна втома і так далі. А причиною всього цього є так званий авітаміноз.