Статті

Небезпечні продукти харчування для вагітних
Небезпечні продукти харчування для вагітних

Коли ви чекаєте дитину, то виникає безліч питань, що стосуються не лише вашого малюка безпосередньо, але також і чимало того, що стосується його побічно. Зокрема, це ваше харчування.

Принципи вегетаріанства: правила харчування
Принципи вегетаріанства: правила харчування

Однією з популярних тенденцій, широко поширених серед людей в усьому світі, є вегетаріанство. Вони мінімізують кількість продуктів тваринного походження, максимізуючи число продуктів, які були виготовлені з рослин різного роду, але навіть в рамках таких обмежень існують досить чіткі групи людей і принципи харчування.

Як правильно вечеряти
Як правильно вечеряти?

Коли у вас закінчується робочий чи навчальний день, ви, як правило, позбавлені всіх сил; все, що хочеться - це якомога швидше відновити хоч скільки-небудь прийнятний стан. Одна з речей, що турбує ввечері найбільше - це непереборний голод.

Правильне харчування при прищах
Правильне харчування при прищах

Однією з дуже істотних проблем, здатних отруїти життя молодим і не тільки людям, є настільки ненависні багатьма прищі. Адже ми завжди прагнемо якомога більш ретельно стежити за нашою зовнішністю, намагаємося виглядати якомога привабливіше, однак, дефекти шкіри нам в цьому часом заважають.

Недієтичні продукти харчування
Недієтичні продукти харчування

Багато хто хоче харчуватися, якщо не на сто відсотків правильно, то хоча б мінімізувати можливий негативний ефект, вживаючи продукти, які іменуються дієтичними, низькокалорійними або знежиреними. І не так-то просто розібратися в подібній термінології, а ось заплутатися якраз простіше простого.

Плюси і мінуси кави
Плюси і мінуси кави

Ось скільки відома людям кава, стільки й вирішується питання про її користь. Ці суперечки стосуються і тих, хто в напій додає банку згущеного молока або просто трохи цукру.

Все, що ви повинні знати про алергію
Все, що ви повинні знати про алергію

Алергія - річ донезмоги противна, і навіть в якійсь мірі образлива, адже так добре жилося б нам без неї, і так багато дискомфорту вона нам приносить.

Продукти для відновлення енергетичного запасу
Продукти для відновлення енергетичного запасу

Часу у нас постійно не вистачає - день занадто короткий для нас, а справ занадто багато, та ще й на відпочинок колись необхідно знаходити час. Тому ми не висипаємося. А що ми робимо, коли ми не висипаємося? Ми намагаємося вдатися до якихось засобів, які здатні забезпечити нам виняткову бадьорість, надати нам таку потрібну, важливу і необхідну енергію.

Поради тим, хто хоче набрати вагу
Поради тим, хто хоче набрати вагу

Здавалося б, заповітна мрія дуже і дуже багатьох дівчат полягає в тому, щоб схуднути. Але не завжди це так. Бо часом дівчата, навпаки, вперто вважають, що вони є надмірно худими. Вони активно намагаються хоча б якимись методами набрати вагу.

Як уникнути харчових отруєнь літом
Як уникнути харчових отруєнь літом

Літо - це не тільки приємне сонце, час для відпочинку та приємного проведення часу. Це ще й спека. І навіть якщо ви адекватним чином переносите жарку погоду, то з точки зору харчування цей час куди як більш небезпечне і проблематичне.