Статті

Чи варто купляти продукти в Інтернеті
Чи варто купляти продукти в Інтернеті

Незабаром очікується чергова хода інтернет-магазинів, на цей раз, продуктових. Швидше за все, в не такому далекому майбутньому, звичайні магазини будуть вже неконкурентоспроможні по відношенню до віртуальних побратимів.

Здорові продукти для підвищення імунітету
Здорові продукти для підвищення імунітету

В першу чергу, як вважає багато хто, їжа повинна приносити задоволення, адже без цього ніяк: який сенс їсти те, що приносить лише дискомфорт. Інший підхід полягає в тому, що їжа і користь повинна приносити. І це теж вірно, тому що просто насититися, як правило, мало, необхідно думати над тим, як поліпшити стан власного організму.

Як не купити зіпсовану ковбасу
Як не купити зіпсовану ковбасу?

Сьогодні відшукати на полицях магазинів по-справжньому якісний продукт - завдання посильне тільки терплячим і уважним споживачам. Систематичне вживання в їжу ковбасних виробів не несе в собі користі для здоров'я, адже ковбаса сьогодні - це суміш харчових добавок, желатину, консервантів та інших «приємностей».

Користь і шкода червоного вина
Користь і шкода червоного вина

У вина є позитивні сторони і якості, які роблять його цінним і поживним, а є й негативні, які можуть принести шкоду вашому організму. Має сенс розглянути по черзі як переваги, так і недоліки даного продукту. 

Чому порушується обмін речовин
Чому порушується обмін речовин

Багато хто з нас або на практиці стикався з порушенням обміну речовин у тій чи іншій формі, або, в ідеалі, просто чув про те, що таке сталося у когось. Але чому ж таке відбувається? Тому важливо розібратися в тому, як обмін речовин функціонує, а також за якими принципами відбувається його порушення.

Харчування при безсонні
Харчування при безсонні

Безсоння, як відомо, є проблемою не тільки лише психологічного характеру. Нікуди не дітися і від чисто фізіологічних проблем, які викликають дане відхилення від норми. Дуже часто проблема дуже проста - це нестача якихось поживних речовин, а також різнотипні захворювання шлунково-кишкового тракту.

Правильний перекус для дитини
Правильний перекус для дитини

Є безліч різних аспектів, які доводиться враховувати, коли мова йде за турботу про дітей. Це і виховання, і освіта. Але основою основ є здоров'я, а воно закладається, в тому числі, через якісне харчування.

Причини і симптоми анорексії
Причини і симптоми анорексії

Є безліч різних порушень функціонування людського організму, які ведуть до тих чи інших захворювань. Однією з таких яскравих проблем є анорексія. Багато хто чув про подібне захворювання, але поняття не мають, з чим воно пов'язане і чим може загрожувати тій людині, яка відчуває його на собі.

Продукти харчування при будь-яких хворобах
Продукти харчування при будь-яких хворобах

Ми далі розглянемо кілька подібних типових проблем, а також ті продукти харчування, які відмінно підходять до них і можуть навіть нейтралізувати негативний ефект.

Як змінити свій раціон
Як змінити свій раціон

Необхідно не просто менше їсти, необхідно ще й почати харчуватися інакше, кардинальним чином переглянути свій раціон, підходи до харчування. А іноді нічого кардинального і зовсім не знадобиться, достатньо лише трохи змінити перелік продуктів харчування, що споживаються щодня, і тоді ефект буде присутнім.