Про нас

Про нас

У 2002 році два брати Голуб Сергій Кузьмич і Голуб Володимир Кузьмич створили сімейний бізнес. У селі Острожець був відкритий невеликий м'ясопереробний цех по виготовленню ковбас. У той час на підприємстві працювало всього 7 чоловік. Своє спільне дітище, засновники вирішили назвати на честь своїх дітей, взявши з кожного імені першу букву: Ірина, Діма, Настя і Андрій. За 10 років свого існування «ІДНА», з невеликого сімейного підприємства перетворилася у велику компанію з потужною виробничою базою, штат якої на даний момент налічує більше 400 працівників.

Компанія має власні сільськогосподарські угіддя, де вирощуються корма для тварин, і включає кілька тваринницьких ферм, ковбасний цех і консервний завод з виготовлення тушонки і згущеного молока.


Компанія «ІДНА» - це сімейні традиції та високі технології виробництва. Тисячі споживачів по всій Україні встигли оцінити відмінні смакові якості ковбасних і м'ясних виробів, асортимент яких постійно розширюється. Домашні рецепти, високоякісна сировина і дотримання всіх стандартів ГОСТу - ось гарантія якості продукції, що випускається.

Повністю закритий цикл виробництва

Головна відмінність і конкурентна перевага компанії «ІДНА» - це закритий цикл виробництва.


Тваринницькі ферми підприємства нараховують близько 600 тис. птахів, 3 тис. свиней і понад 1 тис. корів.


Зерно, яке використовують для вигодовування тварин, вирощується на великих сільськогосподарських плантаціях, після чого його переробляють на власному комбікормовому заводі.


Таким чином, для виготовлення ковбасних виробів та м'ясних консервів не використовується заморожена сировина - тільки свіже м'ясо, якість якого строго контролюється.

Закритий цикл виробництва дає ряд істотних переваг:

 • Високий рівень контролю за якістю сировини, що використовується.
 • Відмова від заморожування. Після виходу з забійного цеху, свіже м'ясо переробляють на ковбаси та консерви.
 • Відмінні смакові характеристики виробів, що встигли оцінити тисячі споживачів по всій Україні.
 • Можливість встановлювати доступні ціни на продукцію, що випускається. Всі дії, від заготівлі корму і сировини до пакування готової продукції здійснюються всередині компанії без участі посередників.


Компанія «ІДНА» - це:

 • потужна технологічна база;
 • сучасні технології;
 • добре налагоджене виробництво, як результат злагодженої роботи колективу;
 • величезний штат висококваліфікованих фахівців і досвідчених працівників;
 • постійний контроль та гарантована якість;
 • дотримання технологій і високих державних стандартів.


Асортимент продукції компанії «ІДНА» постійно розширюється. Кваліфіковані технологи розробляють нові рецепти у відповідності з ГОСТ стандартами. Ми випускаємо продукцію, яка відповідає ціновим запитам і смакам широких верств населення, і прагнемо завоювати довіру всіх споживачів.

Цілі компанії:

 • збільшення асортиментного ряду продукції та обсягів виробництва;
 • підвищення іміджу компанії та формування високого рівня довіри споживачів;
 • розробка нових видів високоякісної продукції, що відповідає державним та міжнародним стандартам.

Місія компанії: задовольнити високі вимоги споживачів до ковбасних і м'ясних виробів, шляхом виготовлення високоякісної продукції та постійного оновлення асортиментного ряду.


Ми працюємо для того, щоб кожен житель України мав можливість вживати екологічно чисті м'ясні продукти без консервантів, сої та генетично модифікованих організмів.

Зберігаючи родинні традиції, ми хочемо, щоб на столі у кожного українця була дуже смачна ковбаса та свіже м'ясо від компанії «ІДНА».