Головна

Ласкаво просимо на сайт компанії «Ідна»!

Якщо ви вважаєте себе справжнім поціновувачем високої якості і неповторного «домашнього смаку» ковбасних виробів, пропонуємо вам ознайомитися з нашим асортиментом. ТМ «Острожецькі ковбаси» - це виробник, якому можна довіряти. Ароматні копченості, смачні і ситні варені ковбаси, натуральні м'ясні консерви та найсвіжіша курятина - все це виробляється на нашому підприємстві і доставляється в торгові точки по всій Україні. Ми заслужили народне визнання і робимо все, щоб його виправдати.

Компанія «Ідна» працює на ринку більше п'яти років. За цей час ми встигли обійти багатьох конкурентів і завоювати свого споживача. Асортимент ковбасних виробів постійно розширюється: ми розробляємо нові рецептури і робимо все, щоб поліпшити смакові якості традиційних, всім відомих сортів. У чому секрет успіху? У нас багато переваг і ось деякі з них:

  • Натуральні інгредієнти. Ми орієнтуємося на «замкнутий цикл» виробництва і використовуємо лише власну сировину. У нас є кілька птахофабрик і тваринницьких комбінатів. На сільськогосподарських плантаціях вирощується корм. Все це - гарантія того, що кінцевий споживач отримає натуральний продукт вищої якості.
  • Потужна технологічна база. Компанія «Ідна» має свої м'ясопереробні цехи з новітнім обладнанням. Регулярно проводяться лабораторні дослідження, досвідчені технологи стежать за якістю всієї продукції, що випускається.
  • Широкий асортимент. Смаки, як відомо, у всіх різні. Одні вважають за краще виражений аромат копченостей, інші вибирають дієтичні продукти. Ми орієнтуємося на ГОСТ стандарти і використовуємо традиційні рецепти. У нас є все: більше 40 видів копченої ковбаси, близько 20 найменувань вареної. Багато сортів давно всім полюбилися і стали «класикою».
  • Доступна ціна. Як це можливо? Все просто - ми не працюємо з посередниками і всі етапи виробництва, починаючи з заготівлі сировини і закінчуючи упаковкою готової продукції, здійснюються на підприємстві.

ТМ «Острожецкіе ковбаси» - це гарантія якості і відмінний смак. Завжди свіжа ковбаса, натуральна тушонка, дієтична курятина - все це ми виробляємо з любов'ю.